O ESTANCJI

Estancja to miejsce wypoczynku otoczone przepiękną naturą i końmi.

Estancja znajduje się w pięknej Wsi, która liczy około 600 mieszkańców i leży nieopodal Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. To malowniczy skrawek Kaszub, w którym każdy poczuje się błogo. Estancję otacza przepiękny ogród a widok z okien przedstawia stajnię i las.

Nieopodal znajdują się 3 jeziora, które Tworzą cudowny klimat o każdej porze roku. To wyjątkowo urokliwe miejsce, w którym docenicie przestrzeń, powietrze, przyjaznych gospodarzy i cudowną naturę.

STAJNIA

ODDAJ SIĘ PASJI

NATURA

CUDOWNY KLIMAT

POKOJE

ODNAJDŹ SPOKÓJ

Sąsiedztwo lasów i piękno wsi zachęcają do turystyki pieszej i rowerowej. Sąsiedztwo jezior daje możliwość do wędkowania, kajakowania i wypożyczenia łodzi. Obiekt posiada 7 pokoi w 7 kaszubskich kolorach, które przypominają o zielonym lesie, czerwonych makach, niebieskich jeziorach, granatowym morzu, żółtym zbożu, błękitnym niebie oraz brązowej ziemi.

Estancja to miejsce wypoczynku otoczone przepiękną naturą i końmi.
Obok niej znajduje się wspaniała kameralna Stajnia Mezowo, nad którą znajduje się apartament, nie tylko da miłośników koni z dwoma pokojami dwuosobowymi. Budynek, w którym się mieścimy to ponad 180 lat historii. Budynek wykonany jest z szachulca (kamienny fundament budynku, ściany z pacy i drewnianej konstrukcji bez gwoździ).

SALA AUDIO

RELAKSUJ SIĘ

GRILLOWNIA

SMAKUJ

JADALNIA

REGIONALNA KUCHNIA

Jazda Konna. Towarzystwo Stajni Mezowo zachęca do jazdy konnej. Otaczają nas wyjątkowo piękne tereny, po których jazda jest czystą przyjemnością i wspaniałą dawką aktywności.

Bilard/Grill/Sala audiowizualna. Dla wszystkich naszych gości dostępny jest bilard i grill. To bardzo przyjemny sposób na zintegrowanie się i spędzenie wolnego czasu.

Wi-Fi. Na terenie naszego pensjonatu jest dostęp do darmowego Wi-Fi.

W naszym pensjonacie istnieje możliwość wykupu wyżywienia(śniadanie, obiad, kolacja).